Університетський чемпіонат по Hearthstone в США

The Hearthstone Collegiate National Championship – чемпіонат для студентів коледжів, який є частиною великої серії турнірів Tespa Competitive Series.

Сам турнір проходить в два групових етапи і плей-офф. Кожна школа з Канади і США може запропонувати необмежену кількість команд з 3х гравців. За підсумком відборів 8 команд проходить на LAN фінал, який пройде в місті Санта Ана, округ Оріндж, штат Каліфорнія, США. Сам турнір має значний призовий фонд в $ 160 000+ ігрова апаратура. У разі заняття призового місця кожен член команди отримує грошові виплати у вигляді стипендії.

Метою турніру є популяризація кіберспорту серед юних верств населення, адже за ними по суті майбутнє всієї індустрії. Це відмінна тенденція, адже багато топових гравці прокладали свій шлях в кіберспорт крізь нерозуміння оточуючих. Тепер же, з появою таких турнірів, у батьків буде привід задуматися, а чи варто так вже активно вести політику проти комп’ютерних ігор. А адже чим більше людей в кіберспорті, тим більше стає сама індустрія, а також підвищується кількість справжніх талантів на професійній сцені.

Призовий фонд:

1 місце: 10,000 USD

2 місце: 6000 USD

3-4 місця: 3,000 USD

5-8 місця: 1,600 USD

9-16 місця: 750 USD

17-64 місця: 400 USD

Поділитися
Tweet