kespa

KeSPA відмовляється брати участь в AIMAG 2017, Туркменістан

Корейська асоціація електронного спорту ( «KeSPA») оголосила сьогодні про те, що вона не буде брати участь в Asian Indoor Martial Arts Games 2017 року ( «AIMAG»), Туркменістан.

Якщо коротко, причини його відмови полягають в наступному:

  • спортивна дисципліна, що проводиться міжнародною федерацією (і відсутність загальних процедур в якості величезного спортивного події);
  • дисципліни зі спортивних дисциплін були прийняті без узгодження з національними федераціями.

У новинах також говориться, що Китай, Іран, Монголія і В’єтнам повинні відповісти на це питання єдиною заявою. Це сталося після недавніх новин про “випробуваннях” електронного спорту на AIMAG, включаючи назви: Hearthstone, Dota 2, FIFA / NBA і Starcraft II.

Докладно описані причини того, чому KeSPA не братиме участі. У ньому згадується історія KeSPA і AIMAG, причому перша допомагала останнім у випробуваннях 2009 і 2013 років. На останньому AIMAG, який проводився в Кореї, KeSPA тісно співпрацювала з Міжнародною федерацією е-спорту (IeSF) для проведення і управління дисципліною в спорті під час AIMAG.

IeSF постійно співпрацював з Олімпійським Радою Азії ( «OCA») і організаційним комітетом AIMAG Туркменістану в 2017 році, щоб продовжити брати участь в змаганнях.

Основна проблема, яку озвучила KeSPA, полягає в тому, що OCA оголосила, що управління esports буде здійснюватися в 2017, 2018 і 2022 іграх Alisports, приватного підприємства, що належить Alibaba, а не через офіційно визнану міжнародну федерацію, В даному випадку це IeSF. Також засмучує той факт, що вибір національній збірній не буде проводитися через національні федерації та національні олімпійські комітети, але кожен може зареєструватися онлайн, а кваліфікаційні турніри проводитимуться також онлайн.

Ще одна проблема в тому, як були обрані конкретні назви ігор. KeSPA викладає в своїй заяві, що не було досягнуто консенсусу з Національним Олімпійським Комітетом ( “НОК“), національною федерацією або спортсменами. У ньому також говориться, що «на підставі розслідування було встановлено, що оголошення про включення в ефір було проведено без розгляду спортсменів, не маючи права на отримання підтримки, щоб стати членом національної збірної».

KeSPA звернулася в Корейська Олімпійський Комітет ( “КОК“) з проханням розпитати про участь в AIMAG 2017 року і отримала наступні відгуки:

«Корейська олімпійський комітет вже завершила відбір збірних команд для всіх дисциплін і, отже, не може відправити додаткових спортсменів в якості офіційних членів національної збірної. KOК додав, що ця подія не є офіційним олімпійським заходом, і, крім того, що платформа реєстрації пов’язана з мережею приватного підприємства Alisports, а не з офіційної реєстраційної платформою Оргкомітету Туркменістану, інцидент, який ніколи не бачив і не існував раніше. З огляду на поточні обставини, KeSPA також прийшла до висновку, що права і інтереси спортсменів з Кореї не можуть бути захищені в даний момент »

Останнє питання, яке піднімає KeSPA, полягає в тому, що Alisports створив організацію під назвою Asian Esports Federation, не виключено, «під носом» IeSF, щоб управляти трансляціями на таких заходах, як AIMAG.

Поділитися
Tweet