Vodafone Germany став головним спонсором Mousesports

Сьогодні вранці Mousesports оголосив нового головного спонсора – Vodafone. Партнерство починається відразу, а нова майка помітно відображає всесвітньо відомий бренд.

У релізі на веб-сайті mouz йдеться, що партнерство c Vodafon – це шлюб, укладений на небесах. Обидва бренди бачать «знаковий червоний колір», і обидва мають «глибоке коріння в Німеччині і в цифровому світі».

«У Vodafone ми знайшли сильний і привабливий бренд, який розділяє нашу пристрасть і хоче об’єднати зростання mousesports і eSports. Мобільна Мережа – це джерело життєвої сили для кіберспорту, і ми раді не лише вигравати на чемпіонатах, а й стати всесвітньо відомим партнером», – прокоментував Генеральний Директор mousesports Cengiz Tüylü.

«Гравцям потрібна висока швидкість інтернету, і це те, за що ми стоїмо. Як мобільний оператор з найшвидшими швидкостями в країні, ми просуваємо наш бізнес вперед – і ми пишаємося тим, що робимо ще один крок в цьому напрямку з нашою прихильністю до mousesports. Високошвидкісний Інтернет – життєво важливий інструмент для eSports – для команд, а також для самих фанатів! », – заявив Грегор Грюнгенс, Директор з Маркетингу в Vodafone Germany.

Vodafone буде сприяти розвитку mousesports, включаючи команди Street Fighter V, Dota 2, CS: GO і Vainglory. У заяві також повідомляється, що mousesports почне працювати з Vodafone під час майбутніх буткемпів, і буде багато контенту в соціальних мережах по відповідним каналам Vodafone і mouz.

Поділитися
Tweet