Twitch і Bandai Namco проведуть Tekken World Tour

Для шанувальників Tekken 7 є хороші новини – Twitch і Bandai Namco оголосили про нову серію турнірів – Tekken World Tour.

Ці дві компанії об’єдналися, щоб створити серію турнірів для майбутньої гри Tekken 7. Світовий тур Tekken триватиме в цілому шість місяців, із загальним призовим фондом в $ 200 000 (£ 156 140,22), який стартує 16 червня.

«TEKKEN 7 – це остання глава популярного файтинга від BANDAI NAMCO і Twitch є домом для спільноти бойових ігор; Для нас було зовсім розумно об’єднатися і створити TEKKEN World Tour для наших фанів », – заявив Ерік Хартнесс, віце-президент з маркетингу BANDAI NAMCO America.

«Наша спільна мета з TEKKEN World Tour – створити світовий турнір і показати TEKKEN 7 через соціальну мережу Twitch, щоб шанувальники TEKKEN по всьому світу могли насолоджуватися і брати участь в турнірі».

На офіційному веб-сайті Tekken World Tour є дати, на які багато як і раніше залишаються TBA. Згідно веб-сайту, першим пунктом призначення туру стане CEO Fighting Game Championships в Орландо, Флорида, з 16-18 червня. Турнір відвідає кілька американських міст, таких як DreamHack Atlanta і серії чемпіонатів EVO в Лас-Вегасі, на додаток до Rev Major в Манілі і GCC Majors в Катарі.

Відповідно до прес-релізу BusinessWire, менеджер програми Twitch – Річард Тиер сказав наступне:

«The Fighting Game Community on Twitch включає в себе найяскравіших гравців і шанувальників нашої платформи, які зможуть насолоджуватися Tekken World Tour.

Ми також стали свідками того, як жанр файтинга виріс з локальних турнірів до глобальних масштабів, які наповнюють конференц-центри і стадіони. TEKKEN була великою франшизою і впливала на цей розвиток. Наше партнерство з BANDAI NAMCO Entertainment America для цієї нової серії турнірів допоможе зберегти бойові гри в авангарді eSport, при цьому створюючи стійку екосистему для всіх гравців, уболівальників і організаторів ».

Поділитися
Tweet