Інтерв’ю з Cloud9 Vainglory

Cloud9 здобули перемогу на Vainglory Unified Western Championships в минулі вихідні, демонструючи абсолютне домінування на протязі всього змагання; Навіть вибиваючи попередні турніри фаворитів TSM. Після того, як турнір був завершений команда Cloud9 дала інтерв’ю: капітан Gabe «Gabevizzle» Villarin і керрі Gabriel «Oldskool» Villamariona.

ESI: Вітаємо за перемогу в Unified Western Championship. Який шлях ви пройшли, що б потрапити на турнір з оновленою командою?

Gabevizzle: В очах деяких людей, ймовірно, це було дуже швидко. Але в моїх очах це був досить довгий шлях. Будучи разом протягом п’яти місяців, між школою і мною було багато конфліктів. У нас завжди була гарна механіка, але ми до сих пір не дуже добре грали в команді.

ESI: Ви були дуже солідною командою на цьому турнірі і програли лише дві карти. Чи був це сюрприз або ви знали, що зможете перемогти?

Oldskool: Я очікував дійсно важкої гри і не очікував, що ми програємо лише дві карти, але ми, безумовно, повинні були вийти на перше місце.

Gabevizzle: Я б сказав, що очікування від кожного з нас були дійсно високими. Вступаючи в півфінал, ми одночасно були впевнені в собі і нервували. Ми були так близькі до того, щоб дістатися до фіналу і виграти цей трофей, ми не хотіли програти.

ESI: Після перемоги над TSM, які були фаворитами цього турнірного дня, що ви відчували після цього півфіналу?

Oldskool: Ми знали, що після того, як ми перемогли TSM, ми виграли турнір. У наших очах це був наш фінал. Це було дуже важливо для нас.

Gabevizzle: Так. Це безперечно здавалося, що це був наш фінал. Я був насправді більш схвильований, виграючи проти TSM ніж проти Gankstars.

ESI: Це залежало від того, як ви оцінили якість гри в Gankstars або суперництво між вами і TSM?

Gabevizzle: Оскільки TSM є нашими первинними партнерами, я б сказав, що вони багато знали про нас, і ми багато знали про них. Я просто думаю, що це багато значило для нас, щоб перемогти їх 3: 1.

Oldskool: У звичайному сезоні ми чотири рази вирівнювались з TSM. Одного разу ми обіграли їх з рахунком 2: 0, в інший раз вони обіграли нас з рахунком 2: 0, інші дві гри ми програли 2: 1. Ми знали, що це буде наш найважчий матч турніру.

ESI: Тепер, коли перемога у Вас в руках, що ви будете робити до кінця року?

Gabevizzle: Прямо зараз, ми збираємося зробити невелику перерву. Як тільки почнеться літо, ми знову почнемо. Це буде трохи відрізнятися від того, як ми приходили на цей турнір, так як ми не будемо практикуватися в одному і тому ж місці. Тепер, коли ми знаємо, як ми граємо, коли ми разом, наша синергія буде набагато вище.

Oldskool: Я повністю згоден. Зібравшись, ми змогли вирішити наші внутрішні конфлікти, і тепер ми знаємо, що найкраще для команди.

ESI: Vainglory в кіберспорті не є головною дисципліною, тим більше, що це мобільний геймінг. Як ви думаєте, ця дисципліна буде популярніша в майбутньому?

Gabevizzle: Я не вірю, що Європа – це центр фанів мобільного геймінгу. Північна Америка, Корея та інша Азія, безумовно, є найсильнішими місцями прямо зараз. Я сподіваюся, що Vainglory буде рости, і я думаю, що режим 5v5, який з’явиться в наступному році, безумовно допоможе підштовхнути його.

Поділитися
Tweet