Jeff Kaplan

Blizzard пообіцяла довічно банити гравців, які покидають гру

Джефф Каплан, головний розробник Overwatch, повідомив про намір довічно банити учасників, які покидають гру прямо під час сеансу і залишають власну команду в меншості. Представники студії Blizzard Entertainment порахували, що такі люди взагалі не повинні грати в Overwatch. Автори проекту називають подібну поведінку неприпустимою: вийшовши з режиму змагання гравець підводить всю групу. Втративши учасників, команди не можуть здобути перемогу, а матч перетворюється в нечесний бій, оскільки шанси сторін нерівні. Інтерес до гри в такому випадку втрачається.

За словами Каплана, зараз команда працює над створенням системи, яка змогла б відстежувати дії всіх гравців, щоб обчислювати тих, хто найчастіше залишає командні змагання до їх закінчення. Кількість виходів буде реєструватися автоматично. «Проштрафився» гравця позбавлять допуску до змагань в Overwatch, коли це число досягне певного значення. Самою крайнім заходом стягнення стане безстроковий бан створеного в грі аккаунта.

«Ми розглядаємо всі можливості посилення заходів стягнення для гравців, достроково залишають гру або спеціально програють матчі. Такі особи (лівери) руйнують процес змагання. Звичайно, відправляти до в’язниці за це їх ніхто не буде. Зате нечесних гравців можна довічно відсторонити від ладдер змагань. Зараз система відстеження знаходиться в стадії розробки. Ми зможемо відстежувати гравців, які покидали матчі найчастіше в змагальному сезоні. У певний момент таких учасників просто відправлять в бан довічно, позбавивши їх права брати участь в змаганні », – поділився Каплан.

Головний розробник згадав, що набагато складніше обчислити гравців, що здають матчі навмисне. Зараз їх відстежують за допомогою ручної та автоматичної системи виявлення. На практиці поки набагато ефективніше працює ручний спосіб: завдяки інформації, що надходить від інших гравців, вдається внести в чорний список тих, хто спеціально програє змагання.

Каплан висловив вдячність гравцям, які своєчасно повідомляють про ліверів, залишають свої відгуки та пропозиції на Battle.net – офіційному сайті компанії Blizzard Entertainment. «Без допомоги гравців нам не обійтися. Вони залишаються найнадійнішим джерелом, вказують нам шлях розвитку проекту. Разом ми зробимо Overwatch краще », – йдеться в повідомленні Каплана.

Поділитися
Tweet