game

У Великобританії будуть навчати кіберспорту

Кіберспорт на сьогоднішній день є досить популярним видом змагань в різних країнах світу. Так, наприклад, в ВУЗах Філіппін, США і Данії його також можна зустріти серед інших навчальних дисциплін.

У Стаффордширському університеті вирішили теж йти в ногу з часом. Як повідомляють західні ЗМІ, починаючи з 2018 року, студенти будуть мати можливість вивчати в цьому британському вищому навчальному закладі нову програму, присвячену кіберспорту, протягом 3-х років. Основні дисципліни в рамках цієї спеціальності будуть спрямовані на вивчення основ кіберспортивного бізнесу, культури e-спорту та цільової аудиторії, яка захоплюється такими іграми.

Також у студентів буде можливість вибрати одну з киберспортівних дисциплін: Counter-Strike, Dota 2, Hearthstone, League of Legends, Overwatch або Super Smash Bros. Ті студенти, які успішно складуть іспити з предметів ігрового підприємництва, стануть стипендіатами. Розмір стипендії становитиме до 2-х тисяч фунтів стерлінгів.

Всім учням буде надана лабораторія eSports Lab з сучасними комп’ютерами та новим програмним забезпеченням. А також унікальна можливість відвідувати різні заходи, які будуть присвячені електронного спорту.

Поділитися
Tweet