CyberGamer Pro Ліга Сезон 10

Так уже повелося, що велика частина глядачів в будь-якому спорті приділяє увагу тільки так званим Tier 1 командам. Логіка тут цілком зрозуміла – якщо вже колективи топові, то і грають вони краще за всіх і, відповідно, дивитися це куди цікавіше, ніж ігри якихось там ноунейм команд. На жаль, в кіберспорті ця логіка нерідко цілком виправдана, навіть при тому, що ми часто споглядаємо всякі монтажі запаморочливих моментів від непрофесійних гравців.

Як відомо, хорошими спортсменами не народжуються, ними стають в результаті наполегливих тренувань, а також методом проб і помилок. І ось, щоб дати молодим гравцям можливість пробитися в великий кіберспорт, існують відповідні ліги. Для регіону СНД найактуальнішою з них є Starladder Pro Series. Однак сьогодні ми поговоримо про таку лігу з Австралії – CyberGamer Pro League. У ній борються 4 колективи, які пройшли відбірковий тур. Призами для фіналістів крім грошових винагород стануть зарезервовані слоти на наступний сезон. Загальний призовий фонд турніру становить 10 000 австралійських доларів (1 AUD = 0,76 USD на момент написання новини).

Важливі питання полягає в тому, чи варто дивитися такі турніри? І відповідь на нього – ТАК, варто. CS: GO навіть на такому рівні здатний подарувати приємні враження від перегляду. Особливо враховуючи, що у всіх колективів є величезна мотивація виступати на максимумі своїх можливостей, адже саме тут найбільший шанс привернути увагу великих організацій і виконати свою мрію – потрапити у великий кіберспорт.

Поділитися
Tweet