Telltale Games: другий епізод Guardians of the Galaxy на підході

«Коли ж вийде новий епізод Guardians of the Galaxy?» – запитували шанувальники. Тепер відповідь на це питання відома. Видавництво Telltale Games повідомила офіційну дату надходження Under Pressure в продаж – 6 червня 2017 року.

Представники Telltale Games відзначили, що ігрові епізоди тепер виходитимуть раз в 5-8 тижнів (раніше цей термін становив 9-12 тижнів). Нова частина Вартових Галактики, що отримала назву «Під тиском», розроблена для PC, Mac OS, Xbox One і PS4. Мобільна версія з’явиться з підтримкою Android і iOS.

На офіційному сайті видавця вже розміщений предрелізний трейлер і короткий анонс очікує нас в Guardians of the Galaxy: Episode 2 подій. Поки компанія супергероїв борознить Галактику і шукає шляхи вирішення складних питань, Ракета буде змушений протистояти своїм темним спогадам. Пошук відповідей призведе команду до таємничого і підступного злочинця, з яким героям належить битися. У грі з’явиться неприємна постать з минулого Пітера. Другий епізод буде складатися з шести глав: «Подвійна фантазія», «Істоти ночі», «Кожна картинка розповідає історію», «Занадто швидко для любові», «Літайте вночі» і «Космічна дивність».

Поділитися
Tweet