china esport

Китайська компанія Tencent інвестує $14,6 млрд в кіберспорт

Як повідомляють іноземні ЗМІ, відома в КНР корпорація Tencent збирається вкласти в розвиток кіберспорту 14,6 млрд американських доларів. Протягом наступних п’яти років вона буде фінансувати створення нових ігор і ліг в кіберспортивного бізнесі. Також керівництво компанії має намір почати будівництво спеціального парку для кібергравців.

Згідно зі звітними даними, виручка індустрії електронного спорту в Китаї зросла на 52% за 2016 рік у порівнянні з 2015 роком. Варто сказати, що кіберспорт дуже бурхливо розвивається сьогодні в світі. Загальний дохід e-спорту за минулий рік в одній тільки азіатській країні склав $ 7 млрд.

Потрібно відзначити, що дана гігантська корпорація з досить високою капіталізацією, яка широко відома в сфері ігрового підприємництва, в минулому році для гравців мобільних ігор на зразок Clash Royale організувала змагання з призовим фондом понад $ 1 млн.

Також ця телекомунікаційна компанія володіє 84% акцій компанії Supercell, яка розробляє ігри для мобільних пристроїв. А в минулому році вона стала ще й власником Riot Games, яка є творцем League of Legends.

Поділитися
Tweet