Need for Speed 2017: перші деталі гри

Чи є в світі ті, хто не знає Need For Speed? З середини дев’яностих років ця назва стала синонімом слова «гонки». І хоча Need For Speed ​​- не єдина серія гоночних ігор, обійти її по популярності поки не вдавалося нікому. Відмінна графіка, суперові саундтреки, різноманітність локацій і трас, захоплюючий сюжет, поліцейські погоні і повне занурення в неперевершену атмосферу вуличних гонок – за це ми всі так любимо NFS. Краще тому доказ – мільйони проданих копій по всьому світу.

У травні 2015 року було оголошено про повну перезапуск серії. Першу частину шведська студія Ghost Games представила вже в листопаді 2015 року. Особливого захоплення Need For Speed ​​не викликало, але змогла відродити згаслу любов шанувальників, знову занурити їх в світ старих добрих вуличних гонок. У числі плюсів були відзначені різноманітний тюнінг, відмінна графіка і стерпний сюжет, серед мінусів – проблеми з продуктивністю і мізерні локації. «Непоганий початок», – вирішили розробники Ghost Games, взявшись ліпити продовження.

На цей раз творці не поспішають з прем’єрою. Перші подробиці про нову гру з перезапущена серії NFS з’явилися тільки зараз, а офіційний випуск відбудеться в кінці 2017 року. Чи вдасться Need For Speed ​​2017 повторити успіх Underground і Most Wanted, які в ігровому світі давно стали класикою? Навряд чи. Для цього розробникам доведеться чимало попотіти, спробувати задовольнити зростаючі з кожним роком вимоги геймерів до автосимулятора. З цієї причини до участі в процесі розробки залучили найвідданіших шанувальників франшизи. Так що ігромани не втрачають надію, а творці підливають масла у вогонь, підкидаючи нам свіжі подробиці про Need for Speed ​​2017.

Точно відомо, що в новій частині NFS нас чекають захоплюючі поліцейські переслідування. У гру повернуться знамениті джипи спеціального призначення (ті самі «Носороги»), втекти від яких вдається не кожному.

Кастомізації нас теж позбавляти не збираються. Розробники запевнили, що в NFS 2017 гравці все так же можуть вносити бажані коригування в свої автомобілі.

Ще один плюс Need for Speed ​​2017 – відсутність необхідності підключення до інтернету в одиночному режимі. Гру можна буде ставити на паузу.

Обіцяють внести коригування в геймплей, попрацювати над реалістичністю графіки, розширити число локацій, повернути дрег-рейсинг. Словом, зробити все, щоб повернути любов шанувальників. Розробники NFS мають намір «створити не тільки красивий ігровий світ, а й дати можливість гравцям від душі розважитися, наділивши максимальною свободою дій для реалізації власних ідей».

Нові деталі про Need for Speed ​​2017 стануть відомі на заході для геймерів EA Play, яке буде проходити з 10 по 12 червня 2017 року.

Поділитися
Tweet