Global Esports Executive Summit 2017 пройде в Пусані

13 і 14 листопада 2017 року Міжнародна Федерація кіберспорту (IESF) і місто Пусан проведуть Global Esports Executive Summit в якості спільного заходу з Чемпіонатом Світу з кіберспорту.

Global Esports Executive Summit Busan 2017 є другим заходом після зустрічі в Шанхаї в 2016 році. У минулому році в ньому взяли участь 120 чиновників з різних галузей і країн. До порядку денного панельної дискусії в 2016 році входили: esports – дорога до офіційних видів спорту, соціальна відповідальність в esports, добробут кібер-спортсменів, яка платформа для наступного покоління esports і як вона може змінити Ваше життя.

Мета зустрічі – обмін ідеями між основними гравцями в кіберспорті і обговорення – чи правильно розвивається кіберспорт сьогодні. Крім того, на саміті беруть участь члени Міжнародного Спортивного Товариства, які обговорюють потенціал кіберспорту і його синергію з традиційними видами спорту.

IESF, Busan Metropolitan City і Busan IT Industry Promotion Agency докладуть усіх зусиль для проведення саміту на гідному рівні.

«Ми дуже раді проводити Чемпіонат Світу з кіберспорту і Global Esports Executive Summit в Пусані. Ми сподіваємося, що учасники кіберспортивного руху зі всіх країн зможуть поділитися своєю думкою щодо подальшого розвитку кіберспорту. IeSF планує щорічно проводити зустріч, щоб постійно спілкуватися з різними зацікавленими сторонами, а також очолювати спільний розвиток на основі консенсусу для цілісного розвитку»

зазначив Alex Lim, генеральний секретар IESF
Поділитися
Tweet