Дуель HTC 2v2 Invitational by PGL CS

А ви пам’ятаєте, як любили грати у CS 2 на 2? А якщо додати у цю схему кращих клатчерів-профессіоналів? Ось і хлопці з HTC та PGL також задали собі це питання і придумали HTC 2v2 Invitational by PGL!

16 – саме стільки гравців представлять 8 кращих команд усього світу на цьому турнірі. Сам івент пройде 13-14 травня у Бухаресті, Румунія. Місцем проведення обрано саму студію PGL – всесвітньо відомих організаторів major-турнірів найвищого рівня. Призовий фонд змагань складе $50 000, двадцять з яких забере команда-переможець. На даний момент відомі перші дві команди заходу – ними стали гравці команди G2 Esports – Річард “shox” Папіллон і Кенні “kennyS” Шраб, а також гравці з команди Team Secret – JULIA “JULIANO” KIRAN і ZAINAB “ZAAZ” TURKIE.

Цей турнір є не першим сумісним з HTC для PGL. Минулого року вони організували 1v1 Invitational, зараз же вони обрали новий формат – тепер у команді буде по 2 гравці. Це повинно подвоїти напруженість матчів і, звісно ж, підняти інтерес до турніру. Ми рекомендуємо не пропускати цей івент зі свого поля зору, адже він здатний дати відповідь на вічне питання – хто ж найкраща пара стрільців у професійному Counter Strike?

Поділитися
Tweet