Taimen: Google готує для нас третій Pixel?

У минулому році Google представила свої перші смартфони – Pixel і Pixel XL. Очікувалося, що в цьому році ми побачимо двох «спадкоємців». Однак, виявляється, їх буде не два, а все-таки три.

Нова інформація, з’явилась на Android Open Source Project (AOSP), вказує, що смартфони Google матимуть кодові назви Walleye, Muskie і Taimen. Судячи з усього, Walleye є спадкоємцем Pixel XL, а Muskie – спадкоємцем Pixel. Виходить, Taimen – це якийсь містичний гаджет, про який нам фактично нічого не було відомо. За деякими припущеннями експертів, Taimen може бути планшетом від Google.

Ще в березні ми дізналися, що Google готує пристрій, який, можливо, не буде належати до сімейства «пікселів». Щось на зразок смартфона, розрахованого на бюджетний сегмент. Також, завдяки тому ж самому ресурсу AOSP, підтвердилися припущення про прийдешнє бюджетному смартфоні компанії (можливо, під назвою Pixel 2B), розробленому для країн, що розвиваються. Все зводиться до того, що Taimen якраз і є тим самим третім пристроєм компанії, цінник якого буде значно нижче, ніж у Pixel 2 / XL 2. А за словами Ріка Остерлоо, старшого віце-президента Google по апаратних засобів, «пікселі» залишаться в преміальної категорії. Це означає, що такі флагмани за ціною будуть на тому ж рівні і бюджетних «пікселів» очікувати не варто взагалі.

Остерлоо також сказав про день анонса наступного покоління флагманських смартфонів. Він заявив, що Google націлена щорічно випускати їх в один і той же місяць, в жовтні.

Раніше передбачалося, що в Pixel 2 і Pixel XL 2 з’явиться захист від води і пилу, а також вдосконалені камери для зйомки при поганому освітленні, які, ймовірно, будуть мати більше мегапікселів. Також можливо, що смартфони позбудуться 3.5 мм аудіо роз’ємів.

Що стосується моделі Taimen, то про неї поки немає ніякої підтвердженої інформації, одні лише здогадки. Це може бути як оновлений планшет, так і бюджетний смартфон. Або нас все-таки чекає третій «піксель»? Чекаємо, коли розробники відкриють завісу таємниці.

Поділитися
Tweet