Смартфон Galaxy Note 7R без вад оригіналу

По інтернету недавно прокотився шум, що піднявся навколо виявлених у флагманського смартфона Galaxy Note 7 серйозних проблем. Невдало розміщені компоненти його апаратної начинки відчували значне нагрівання, ставав причиною займання і вибуху. Бажаючи виправити помилки і не допустити жертв цих подій, південнокорейський виробник Самсунг припинив продавати Galaxy Note 7 і виплатив грошову компенсацію користувачам за повернення бракованих гаджетів.

Але людям сподобалися топові характеристики мобільного пристрою, що належить до модельного ряду Note. Тому керівництво компанії планує відновити випуск популярного девайса. Як повідомляють деякі джерела, смартфон з виправленими недоліками буде називатися Galaxy Note 7R. Сьогодні в інтернеті виявилися дані про ймовірну вартість нового пристрою. У Південній Кореї оновлений флагманський девайс отримає вартість в 500000 KRW, що в два рази менше ціни, що називалась раніше.

Інформації про точну дату початку продажу ще не існує. Але, як заявляє офіційний представник компанії Samsung, реліз Galaxy Note 7R пройде до осінньої презентації Galaxy Note 8. Новинка буде харчуватися від акумуляторної батареї, ємність якої знижена до 3200 мАг. Управління апаратними та програмними компонентами виробник довірить ОС Android Nougat. Дисплей отримає діагональ в 5,7 дюймів і параметр дозволу, що становить 2560×1440 пікселів.

Самсунговскій апарат буде обладнаний роз’ємом USB-Type C для поповнення заряду акумуляторної батареї і обміну даними з персональним комп’ютером, а також процесором під назвою Exynos моделі 8890. Високу продуктивність роботи додатків забезпечать чотири гігабайти оперативної пам’яті. Для зберігання файлів користувачі отримають 64 гігабайти вбудованої пам’яті. Знімки та відеоролики можна буде створювати двенадцатімегапіксельной головною або пятимегапиксельной фронтальною камерою.

Поділитися
Tweet