Summer Games Done Quick 2017: марафон на проходження ігор

У сучасному світі все більшої популярності набуває благодійність. Добрі люди жертвують свої гроші тим, хто цього потребує. На жаль, потребують значно більше і потрібен спосіб стимулювання людей на добрі вчинки.

Саме з такою метою і був придуманий фестиваль Awesome Games Done Quick SGDQ 2017. Задумка була проста – організатори запросили кращих спідраннерів (людей – які проходять ігри за максимально короткий відрізок часу), посадили їх за комп’ютер і запропонували іншим людям вибрати гру, яку варто пройти . Щоб проголосувати за свій вибір, потрібно внести певну суму грошей. Всі зароблені таким чином гроші підуть у фонд “Prevent the Cancer Foundation“, який займається пошуком способів лікування однієї з найстрашніших людських хвороб – раку.

Якщо коротко – то ідея вистрілила. Все ігрове співтовариство оцінило такий підхід і з тих пір фестивалі Games Done Quick зібрали понад 10 мільйонів доларів для вищеописаного фонду, а також приєдналася до програми “Доктори без кордонів“. І так, ми не помилилися – саме фестивалі/ марафони з проходження комп’ютерних ігор. В рамках цієї програми проходить по два івенти на рік – зимовий Awesome Games Done Quick і річний Summer Games Done Quick.

Цього року SGDQ пройде з 2-го по 9-е липня в місті Міннеаполіс однойменного штату США. Майданчиком погодився стати “Minneapolis Marriott City Center“, він же стане офіційним готелем, де проживуть всі виступаючі спідранери і організатори. Ми рекомендуємо зайти на стрім заходу, так як там завжди є на що поглянути …