Причина відсутності 3,5 мм роз’єму в Xiaomi Mi6

У квітні 2017 року відбулася офіційна презентація флагманського смартфона Xiaomi Mi6. Китайський виробник розповів про деякі зміни, що наділили новинку унікальними особливостями, відсутніми в попередніх моделях. Так, Mi6 виявився першим гаджетом, обладнаним процесором Snapdragon 835. Наступна відмінна риса девайса Mi6 – зникнення стандартного роз’єму для навушників.

Цінителі продукції від знаменитого бренду Піднебесної обурилися неможливістю використання звичайної гарнітури в флагманському смартфоні нового покоління. Тепер користувачі змушені шукати навушники, які необхідно приєднувати до порту USB, наділеному форматом Type-C. Зазвичай він призначений для поповнення акумуляторного заряду і копіювання інформації на персональний комп’ютер.

У нещодавно проведеному інтерв’ю представники китайської компанії Xiaomi пояснили, що вихід для гарнітури займає надто великий обсяг вільного простору. Завдяки відмові від даного елемента апаратної начинки Mi6 отримав ємність акумуляторної батареї, що склав 3350 мАг, хоча у попередніх моделей вона досягала лише 3000 мАг.

Завдяки відсутності стандартного 3,5-міліметрового роз’єму начинка смартфона Xiaomi Mi6 більш ергономічно розмістилася в водонепроникному корпусі. Переваги сучасного стандарту USB Type-С дозволяють більш якісно передавати звучання, що сподобалося виробникам електронних гаджетів.

Поділитися
Tweet