Enix Cup

Підведення підсумків Enix Cup 2013

Комп’ютерний клуб «Asus CyberZone» — традиційне місце проведення Enix Cup — турніру, присвяченого Сергію «Enix» Литвиненко, українському каесеру. Це рік не став винятком, 5 жовтня більше 100 людей прийшли на місце проведення чемпіонату.

Ексклюзивним спонсором та партнером турніру став бренд :

Trust – лідируючий бренд в сегменті value-for-money цифрових аксесуарів для ПК, ноутбуків, планшетних пристроїв і смартфонів. «При рівній ціні –  краща якість! При рівній якості – найкраща ціна!» — ось наш девіз.

З самого ранку на турнір стали підтягуватися перші учасники, незважаючи на те, що реєстрація стартувала опівдні: багато влаштовували собі warmup перед стартом. На чемпіонат прийшли не лише кияни, було багато гостей з різних міст України і навіть з Росії!

Завдяки тому, що на Enix Cup грали в Counter-Strike 1.6, створилася атмосфера «старих-добрих» часів, розбавлена великою кількістю молодих, а іноді і зовсім юних учасників, які відвідали подібний захід вперше. Кожен хто прийшов на Enix Cup отримав величезний заряд позитивних емоцій як від гри, так і від околоігровой ситуації.

Ніхто і уявити собі не міг, що на турнір, здавалося, забутої всіма дисципліни, збереться так багато людей. Для кожної команди вибирався капітан з відомих у минулому або сьогоденні гравців, напарники по команді розподілялися їм у випадковому порядку. Комп’ютерного клубу не вистачало, а тому організаторам довелося проводити перші стадії турніру в кілька посадок. Однак це не зіпсувало загальних вражень.

Головним завданням кожної з п’ятірок стояв екстрений пошук взаєморозуміння, і не всі з цим справлялись. Однак у команди під номером 2, судячи з усього, такої проблеми не було й близько, хлопцям вдалося пройти всіх своїх суперників без жодної поразки! Чи то дуже сильні гравці були в командах, чи то хороший капітан, чи то просто сьогодні був їх день, проте ніхто не зміг нічого протиставити п’ятірці Crush, Sashka K, Vizik, Bino і Chenya.

Також впевнено до фінального матчу підійшла і команда № 21, однак у вирішальному поєдинку не змогла нічого протиставити «двійкам». Програвши 0:2 у фіналі, хлопці майже не засмутилися і з посмішкою сприйняли поразку.

Самим пам’ятним для глядачів став, як не дивно, матч за третє місце Enix Cup 2013. Бажання команд не залишитися ні з чим спонукало в колективах величезну самовіддачу і прагнення до перемоги. Неабиякі пристрасті спалахнули тоді між п’ятірками, а їх матч затягнувся аж на три карти. Публіка побачила в зустрічі між командами № 14 і № 16 все: і прекрасні індивідуальні дії окремих гравців, і яскраві емоції, і грамотні тактичні дії. За час турніру з п’яти випадкових людей змогла утворитися непогана команда! У результаті, « шістнадцяті» , незважаючи на програну першу карту, зуміли виграти на наступних двох і виграти бронзу!

Підсумки :

1 місце – Team 2 (Crush, Sashka K, Vizik, Bino, Chenya)
2 місце – Team 21 (Turbo, ARAiM, Nucieus, Phillips, fatality)
3 місце – Team 16 (DeD, Kalya, BoBeR, EDGA, Pashik)

Завершилося змагання нагородженням переможців, приємними бесідами і обміном враженнями. Хоч турнір і затягнувся до глибокої ночі, ніхто про проведений час не пошкодував. Успіх подібних заходів не може не радувати, а тому питання про те, чи відбудеться Enix Cup в 2014 році, ні у кого й не виникає.

Підведення підсумків Enix Cup 2013

Logo FCSU