Перші подробиці Destiny 2

Багато шанувальників чекають появи Destiny 2. Перша частина науково-фантастичного шутера на міжнародній виставці відеоігор Gamescom 2013 удостоїлася важливих нагород, ставши кращим екшеном, грою виставки, кращою грою для PS4. Розробник Bungie спільно з видавництвом Activision в новій частині шутера приготував для геймерів приємні сюрпризи.

У Destiny 2 розгорнуться масштабні епічні події. Гравців чекає битва з Червоним Легіоном – могутньої армією, що окупувала останні рештки безпечних місць на Землі. Місто зруйновано ворожими військами, жителів спішно евакуювали. Головною ігровий локацією стане Європейська Мертва Зона. Правоохоронцям належить досліджувати одну планету за іншою, навчатися новим здібностям, збирати зброю, яка змогла б знищити ворожий Червоний Легіон. Гравці отримають можливість відвідати Титан, Іо, Нессус.

Головна приємна новина – Destiny 2 виходить не тільки на Xbox One і PS4. Видання буде доступно на PC. Розробляти версію для персональних комп’ютерів взялася компанія Vicarious Visions, запуск гри можна буде здійснити через додаток Blizzard. Перевага PC-версії – підвищена кадрова частота. Якщо Xbox One і PS4 «вичавлювали» 30 кадрів в секунду, то у персонального комп’ютера ця здатність куди вище – не менш 100 FPS. PC-версія оптимізована під управління мишкою і клавіатурою, підтримує дозвіл 4К.

Продовження шутера Destiny 2 світ побачить 8 вересня 2017 року. Гравці, що оформили попереднє замовлення, отримають ранній доступ до тестової версії. Володарі колекційного видання Destiny 2 придбають разом з грою сумку переселенця, особливі внутрішньоігрові предмети і сезонний пропуск. Все це знаходиться в спеціальній упаковці, стилізованій під Імперію Кабал.

Поділитися
Tweet