outlast 2

Outlast II: хоррор до кісток 18+

Головний герой гри Блейк Лангерман, оператор помічник і чоловік журналістки Лінн Лангерман. Пара намагається розібратися у вбивстві вагітної жінки (відомої як Джейн Доу). На жаль, вертоліт, на якому летять Лангерман, зазнає аварії в віддаленому районі штату Арізона, США. Дружина Блейка зникає і він намагається знайти її. Незабаром він досягає села, відрізаною від цивілізації, в якій орудує секта, яка сповідує віру про наближення кінця світу.

Друга частина Outlast схожа на оригінал. Іншими словами, тут ми маємо справу з пригодницької грою, в якій дії відбуваються від першої особи. Наш підопічний, вище згаданий Блейк Лангерман, не в змозі боротися з ворогами, з якими стикається. Замість цього, він повинен уникати їх, ховаючись де тільки можливо, а в разі потреби бігти. Тим не менш, ви не можете вічно тікати – тому що Блейк має обмежену витривалість. Якщо перенапружеться, він падає без сил і тоді переслідувачі можуть легко його зловити (здоров’я, можна регенерувати за допомогою бинтів).

Основна зброя головного героя – це його камера. Можна використовувати її для того щоб бачити в темряві або записувати розмови. Однак, камері потрібні батарейки, які поступово зношуються. Звертає на себе увагу той факт, що Лангерман носить окуляри. Якщо вони падають з нього, його зір стає гірше, як наслідок ми самі будемо мати погане розуміння ситуації. Досліджуючи гру нам будуть зустрічатися документи різних видів. Завдяки їм у нас буде можливість краще ознайомитися з місцевою історією.

Гра має досить високий рейтинг серед видань – в середньому це 75 з 100. Але також має обмеження за віком – 18 + від Pan European Game Information (PEGI) та багатьох інших атестаційних комісій.

Поділитися
Tweet