toshiba-crysis

Криза в Toshiba поглиблюється 2017

Криза в Toshiba набирає обертів і все більше поглиблюється.

Акції японського промислового конгломерату впали в середу після того, як компанія заявила, що розглядає можливість продажу більшої частини своєї частки в підрозділі ядерної енергетики Westinghouse, але доля відділу все ще залишається неясною, пише Reuters.

toshiba collapse

Згідно з публікаціями світових ЗМІ, причиною для такого кроку є посилення проблеми в компанії, яка повідомила про мільярдні втрати. Нові відстрочки Toshiba і недотримання встановленого терміну в наданні своєї фінансової звітності за третій квартал у вівторок також посприяло розчарування на фондовій біржі в Токіо. Цінні папери компанії знизилися на 7,5% на початку торгів. А їх різке зниження в грудні до сих пір зменшило ринкову вартість Toshiba на 7,4 млрд. доларів.

Очікується, що представники компанії проведуть зустріч з кредиторами пізніше в середу, щоб пояснити ситуацію, прокоментували джерела, знайомі з питанням, перед агентством. “Toshiba занадто велика для Японії, що б її втратити” – сказав Казунорі Іто, аналітик дослідницької фірми Ibbotson Associates Japan.

Поділитися
Tweet