Конференція Google I / O 2017

Конференція для співробітників IT-індустрії Google I/O повертається! У цьому році захід пройде з 17 по 19 травня 2017 року.

Анонс конференції з’явився у твіттері організації у вигляді ребуса, розгадавши який можна було взнати дати проведення заходу.

Місцем проведення Google I/O залишиться торішня площадка – амфітеатр Shoreline, що знаходиться у Маунтін-В’ю, округ Санта-Клара, штат Каліфорнія, США. Він здатен вмістити в себе до 22 500 відвідувачів. Ціна білета доки не відома, але навряд чи у Google стануть видумувати щось нове та вішати нові цінники. Так, скоріше за все, ціна білета на захід складе $900 для звичайного відвідувача, а студенти і викладачі зможуть відвідати конференцію виклавши $300.

Традиційно на Google I/O варто чекати на велику кількість презентацій та лекцій у тематиці сучасних тенденцій у мовах програмування, Інтернет речей, розробці ігор та додатків, машинному навчанню. Також слід чекати на анонс нової версії Android 8 і додатків під неї. Всі ці івенти будуть вести ведучі спеціалісти Google.

Зараз вже є доступним розклад, однак, як показує досвід попередніх років, він постійно змінюється разом з появою анонсів відносно новинок, що будуть представлені на конференції.