iesf 2017

Кіберспорт: дорога до Олімпійських ігор

Олімпійська рада Азії оголосила про те, що «Кіберспорт» буде інтегрований в якості офіційної програми проведення 2022 року в Ханчжоу Азіатських Ігор. Незважаючи на те, що стосовно кіберспорту сьогодні висловлюються різні думки, безсумнівно, що статус кіберспорту як одного з видів спорту продовжує розширюватися за рахунок його участі в мега спортивних заходах. Як сказав президент Міжнародного Олімпійського Комітету – Thomas Bach, «це було б цінним випробуванням для обговорення формальної дисципліни майбутніх Олімпійських ігор».

На цьому етапі IESF хотіла б оголосити первісну порядку денного Global Esports Executive Summit «Кіберспорт – дорога до Олімпійських ігор». У цій темі IeSF просить учасників різних міжнародних спортивних співтовариств взяти участь у панельній сесії для обговорення взаємозв’язку між традиційними видами спорту і кіберспорту. На саміті, який був проведений в Шанхаї в 2016 році, була попередня дискусія за аналогічною темою «Кіберспорт, дорога до офіційних видів спорту», ​​в якій брали участь різні представники.

Як далеко Кіберспорт від офіційного виду спорту?

IeSF була заснована в 2008 році, швидко розширюючись з 9-ти до 46-ти країн-членів, і на протязі останніх 9 років займається просуванням кіберспорту в міжнародних спортивних спільнотах. У 2013 році IeSF привнесли в AIMAG (Азіатські ігри в приміщенні і бойові мистецтва), захід OCA, що представляє трансляції для міжнародних спортивних подіях. Це було також у 2013 році, коли федерація отримала офіційне визнання, підписавши угоду з WADA (Всесвітнє антидопінгове агентство). IESF стала офіційним членом TAFISA (Асоціація міжнародного спорту для всіх) у 2014 році. Також IESF підписала меморандум про співпрацю з IAAF в 2015 році, а пізніше, в 2017 році, з FISU. Таким чином, IESF продовжує просувати кіберспорт в міжнародному спортивному товаристві.

Поділитися
Tweet