Фінал Весняного Кубка від ФК Динамо

Ось і підійшов до кінця Весняний Кубок від кіберспортивного підрозділу ФК “Динамо” Київ.

Реєстрація відкривалася 15 березня, а вже з 18 по 29 березня в онлайні проходили відбіркові турніри. За їх підсумками у фінал пройшли 32 гравця, в тому числі легенда українського кіберфутбола – Євген “Yozhyk” Мостовик. Сам LAN фінал проходив в Національному Спортивному Комплексі “Олімпійський” 1 і 2 квітня. За його підсумками чемпіоном Весняного Кубка став Олексій «ForlanFS» Мерсер, який обіграв в гранд-фіналі свого опонента Naikee, який, до слова, обіграв Yozhyk в півфіналі. Сам Євген же змушений задовольнятися лише перемогою в матчі за третє місце.

В коментуванні матчів ВК ФК “Динамо” Київ також брав участь перший підписаний гравець українського клубу – Віталій “labotryas” Муха, у якого ми нещодавно взяли інтерв’ю.