E3 2017: виставка електроніки

E3 все ближче ближче … Вже зовсім скоро почнеться головний івент ігрової індустрії, де ми зможемо на власні очі побачити величезну кількість анонсів, трейлерів і демо-версій прийдешніх відеоігор, а також новинки в області технологій, що дозволяють в них грати.

Electronic Entertainment Expo, а саме так повністю називається цей захід – унікальна виставка індустрії комп’ютерних ігор, на якій розробники, видавці, виробники програмного та апаратного забезпечення представляють комп’ютерні і відеоігри, ігрові приставки, комп’ютерну електроніку і аксесуари як у відкритому для всіх форматі, так і тільки для преси. Проводиться в травні-червні з 1995 року переважно в Los Angeles Convention Center в місті Лос-Анджелес, штат Каліфорнія, США.

Якщо ви хоч трохи стежите за ігровою індустрією, то пропускати Е3 ми настійно не рекомендуємо, так як це по суті головна подія року для своєї галузі. Звичайно, далеко не всі можуть купити квитки в Лос-Анджелес і подивитися на виставку своїми очима, проте кожен має подивитися трансляції конференцій, що проводяться компаніями Electronic Arts, Microsoft, Bethesda, Sony, а також популярним журналом PC Gamer до початку виставки. Саме на цих конференціях і відбуваються анонси та перші покази нових ігор і девайсів.

Ось розклад:
– 10 червня, 22:00 – Electronic Arts
– 12 червня, 00:00 – Конференція Microsoft
– 12 червня, 5:00 – Конференція Bethesda
– 12 червня, 20:00 – PC Gaming Show
– 13 червень, 04:00 – Конференція Sony

Також свої конференції проведуть французький ігровий гігант Ubisoft та їх японські колеги з Nintendo, однак точного часу по ним ще немає. Що ще нам відомо? Microsoft покажуть Project Scorpio і спробують нам його продати. Bethesda обіцяють анонсувати 2 абсолютно нові проекти. EA, схоже, покажуть нові проекти у всесвіті «Зоряних воєн», а також довгоочікуваний новий ip від основної команди BioWare. PC Gaming Show подискутують на тему VR і кіберспорту, що, з досвіду минулих років, цікавим буде дуже навряд-чи. Ну а Sony напевно воскресить якусь улюблену фанатами серію і, можливо, не закине PlayStation VR.

На закінчення скажемо, що навіть не дивлячись на нічні для нас годинник проведення конференції, марафон з кавою/енергетиком/зеленим чаєм (потрібне підкреслити) буде, мабуть, найкращим рішенням, якщо вам не терпиться дізнатися про всі новинки та оновлення в ігровій індустрії. Побачимося на офіційному стрімі!

Поділитися
Tweet