Code Vein: ігровий трейлер

Вийшов новий трейлер до гри Code Vein – жага крові, анімешний RPG в пост апокаліптичному стилі. Випуск гри планується на консолях в 2018 році, а поки ми можемо оцінити саму ідею цієї гри.

“В недалекому майбутньому таємнича катастрофа обрушилася на світ. Хмарочоси що стояли над горизонтом, колись символи процвітання, тепер є млявими могилами минулого людства, пронизаним Тернями Судження. В центрі руйнування лежить приховане “суспільство привидів”, зване Вейном. Ця заключна фортеця – місце, де залишилися привиди, які борються за виживання, благословенні Дарами Сили в обмін на їхні спогади і спрагу крові. Пориньте в спрагу крові і ризикніть стати одним з Загублених – диявольських упирів, позбавлених всякого людства. ”

CODE VEIN – гра від третьої особи, в якій гравці гратимуть за Revenant. Після того, як ви натрапите на VEIN, гравцям буде доручено встати в світ з компаньйоном, обраним з різних жителів Вейна, щоб розкрити втрачені спогади і вийти з цієї нової божевільної реальності. Світ CODE VEIN небезпечний, він сповнений злісних ворогів і жахливих босів, щоб випробувати бойові навички гравців.

У монстрів також є доступ до кровної завіси, пристроїв, здатним виснажувати кров своїх ворогів, щоб підвищити свії скіли. Використовуючи ці можливості, відомі як дари, гравці можуть змінювати свою форму, щоб збільшити свою силу, послабити ворога і використовувати нові можливості зброї за допомогою придушуючих атак. Використовуючи величезну кількість зброї разом зі скілами кожного персонажа, гравці можуть адаптуватися і виробити стратегію для різних умов бою, які підходять їх стилям гри.

Поділитися
Tweet