Автопілот NuTonomy зустрінеться з поганими водіями

Творці безпілотного автомобіля NuTonomy вирішили перевірити автопілот свого нового проекту максимально наближено до реальної ситуації на дорогах. Майданчиком для тесту був обраний Бостон, США. Саме це місто вважається притулком найгірших водіїв країни за даними транспортної інспекції США. Знайомитися з місцевими порушниками відправлять відразу кілька автомобілів. Розробники, які намагаються навчити автопілот нестандартним і критичним ситуаціям на дорозі, звернулися до влади Бостона з проханням про тест і отримали дозвіл.

NuTonomy почали тести системи автоматичного управління ще 4 роки тому. Нинішньої зими випробування проходили на невеликій ділянці, спеціально підготовленому для такого роду випробувань. Природно такі тести не могли дати реальних даних по ситуації на міській дорозі, тому було вирішено провести більш великі випробування.

Це тестування має зіштовхнути автопілот з рядом досить непростих випробувань: величезною кількістю покажчиків, розв’язок, мостів, трас і найголовніше з велосипедистами і водіями, стиль водіння яких визнано найгіршим в США. За задумом розробників це допоможе пристосувати безпілотник до різних несподіванок і навчити його справлятися з нестандартними ситуаціями.

Поділитися
Tweet