Apple купила компанію Beddit

Apple придбала компанію Beddit – стартап, який виробляє датчики, які вимірюють показники людини поки він спить, передає CNBC. У понеділок компанія повідомила користувачів, що дані, зібрані від них, уже будуть оброблені проти політики гіганта з Купертіно.

Датчик Beddit являє собою тонкий прямокутний пристрій, який користувачі розміщують в ліжко. При підключенні до додатка, встановленому на смарт-годинах або iPhone, він считує показники діяльності серця користувача, час в якому він прокидається, і чи буде він хропіти. На підставі цих даних він обчислює результат, за яким оцінюється, наскільки якісним є сон, і може розбудити людину в “оптимальне” час.

Користувачі Apple Watch вже давно хотіли аналогічну функціональність, вбудовану в пристрій, а додаток Beddit був одним із способів, щоб отримати її.

В кінці минулого року з виходом другої серії годиників, Apple змінила маркетингову стратегію і почала рекламувати їх з акцентом на здоров’я і спорт. Цей хід приніс компанії з Купертіно вдвічі більше продажів за 1-ий квартал нинішнього року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

З чуток, Apple буде продовжувати працювати в цьому напрямку і може навіть додасть метод відстеження рівня цукру в крові.

Поділитися
Tweet