wanna cry virus

Активність вірусу-здирника WannaCry пішла на спад

Протягом останнього тижня всі провідні компанії світу перебували під загрозою. Користувачі соціальних мереж скаржилися на те, що їх зламували і всіляким чином намагалися обікрасти в режимі «онлайн». Зловмисники розробили спеціальне шкідливе програмне забезпечення, яке на «автоматі» вміло зламував особисті дані користувача, отримувало доступ до особистої, фінансової та іншої інформації.

На просторах мережі з’явилася інформація, згідно з якою кібератак піддалося близько двохсот тисяч користувачів, які проживають в різних кінцях нашої планети. Близько ста п’ятдесяти країн були штурмувати специфічним онлайн-вірусом – WannaCry.

На сьогоднішній день «Лабораторія Касперського» заявила, що в цілому ситуація вже знаходиться під контролем. Про даний факт свідчить частота здійснюються спроб злому користувачів, яка протягом 15 травня скоротилася практично в шість разів.

Згідно з даними засобів масової інформації, шкідливе програмне забезпечення було засновано на американській програмі національної безпеки WannaCry. Зазначена програма була модифікована зловмисниками.
«Лабораторія Касперського» може судити про поточну ситуацію, виходячи з даних користувачів, які використовують антивірусне програмне забезпечення даної компанії. Який реальний стан в мережі Інтернет, поки оцінити важко.

Поділитися
Tweet